Jesteśmy producentem artykułów higienicznych jednorazowego użytku. Produkujemy ręczniki, prześcieradła, chusty zabiegowe, paski do depilacji oraz czyściwa przemysłowe. Nasze produkty odnalazły swoje zastosowanie w salonach fryzjerskich i kosmetycznych,
w gabinetach rehabilitacji i spa.

Zaopatrujemy szpitale, gabinety medyczne, warsztaty samochodowe oraz firmy przemysłowe.

Dbamy o to, by praca, którą wkładamy w przygotowanie każdego z produktów spełniała oczekiwania i potrzeby Naszych klientów. Oferujemy produkty najwyższej jakości, doglądając ich na każdym etapie produkcji. Dbamy o każdy szczegół, nie uznajemy półśrodków. Realizujemy zamówienia indywidualne , produkujemy pod marką własną.
Zaufało nam wiele firm z którymi współpracujemy od wielu lat.Misja
naszej firmy

Nie stoimy w miejscu, nie zwalniamy tempa. Cały czas się rozwijamy chcemy więcej. Uczestniczymy w wielu międzynarodowych targach i imprezach branżowych. Zdobywamy doświadczenie by świadczyć coraz lepszą obsługę. Chcemy być dla Naszych klientów wsparciem i godnym partnerem w biznesie.

Ludzie

Paper & Nonwoven to przede wszystkim ludzie. Osoby kreatywne, z pasją, z zaangażowaniem i otwarte na nowe doświadczenia. Stawiamy na rozwój dlatego zakupujemy nowe maszyny na hali produkcyjnej. Usprawniamy Nasze procesy produkcyjne, abyśmy mogli zapewniać Państwu cyklicznie nowe produkty.

Nasza firma w liczbach

3600
zadowolonych
klientów
285
nowych
produktów
2010
podpisanych
umów

“Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Produkty są bardzo wysokiej jakości co wpływa na duże zadowolenie naszych klientów”

Marta Skalska / właściciel

“Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Produkty stosuję w moim salonie już od kilku dobrych lat i do tej pory mnie nie zawiodły.”

Katarzyna Nowakowska/ właściciel Salonu "Impresja"

Chcesz podjąć z współpracę?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zobacz więcej